whatsapp-call
contact-us
social-media-links

אנחנו מתחייבים למחירים התחרותיים בשוק!

מלאו את הפרטים ואחזור אליכם בהקדם

  כתיבה אקדמית

  כתיבה אקדמית מקצועית

  לרוב סטודנטים נחלקים לשני סוגים: אלה שיעדיפו לסיים קורס במבחן ואלה שיעדיפו כתיבת עבודה. מבחנים דורשים אמנם יכולת ניסוח טובה אך בעיקר נשענים על לימוד חומר, תרגול, זיכרון- תלוי בתחום הלימוד. עבודה, לעומת זאת, דורשת לא רק קריאת מאמרים וסיכומם אלא בחירת העיקר מתוך המאמר שיהיה רלוונטי לעבודה. כתיבה אקדמית צריכה להתבצע תוך שמירה על כללים מסוימים כמו כתיבה מנומקת וסגנון כתיבה בהיר ורהוט. הכתיבה צריכה להיות מתומצתת אך עם זאת כל עובדה שנכתבת צריכה להישען על סימוכין. ישנם גם כללים לאופן הכתיבה ברמה הטכנית: פסקאות קצרות, רווחים ביניהן כך שיהיו נוחות לקריאה, הערות שוליים, הוספת האסמכתא לרעיון ועוד.

  האם כתיבה אקדמית צריכה להיות בשפה גבוהה?

  כתיבה אקדמית צריכה להיות תקנית ובשפה המתאימה לכך שזהו טקסט שנכתב במסגרת לימודים אקדמאיים. הטקסט לא חייב להיות בסגנון כתיבה גבוה במיוחד, לא על כך מושם דגש. העבודה צריכה להיות בנויה היטב, תוך חלוקה מתאימה לפרקים המקיפים יחד בסופו של דבר את נושא העבודה. צריכה להיות הקפדה על כתיבה שאינה בשפה מדוברת אלא יותר מכך. צריך להיות שימוש טוב במילות קישור. הרצף הלוגי חייב להישמר ללא היסחפות לאמירות או דעות אישיות, ללא שימוש בסלנג. לכל אלה יש לשים לב כאשר מעבדים את החומר הגולמי עליו נשענת העבודה ומנסחים את הטקסט הסופי.

  מה כולל סיוע בכתיבה אקדמית?

  סיוע בכתיבת עבודות אקדמיות יכול להשתנות מסטודנט אחד לאחר בהתאם לצרכיו והשלבים בעבודה בהם הוא זקוק לעזרה. יש סטודנטים אשר עבורם החלק הקשה יותר הוא עיבוד מקורות המידע לחומר שקל יותר לעבוד איתו, כך שעיקר העזרה לה הם זקוקים היא סיכום המאמרים עליהם נשענת העבודה. ישנם סטודנטים שעבורם ניסוח סופי של הדברים לפי הדרישות של כתיבה אקדמית הם החלק הקשה. חשוב לציין שסטודנטים רבים נעזרים בגורם חיצוני לכתיבה. הדבר אינו אומר שכל העבודה בהכרח נעשית ע"י אדם אחר אלא שאתם מאצילים סמכויות למטלות מסוימות כדי לזרז את תהליך העבודה ולהביא לתוצאה שהיא טובה יותר, עבודה הכתובה ומנוסחת היטב.

  ד"ר ספי קופרמן, בעל שלושה תארים בפילוסופיה הוא עורך ספרותי, עורך טקסטים בפילוסופיה וגם מציע שירותי כתיבה אקדמית בכל תחום. מוזמנים ליצור קשר.

  אנחנו מתחייבים למחירים התחרותיים בשוק!

  השאירי פרטים ונחזור אלייך בהקדם

   לכתבות נוספות בתחום

   לקטורה

   לקטורה - מה זה? כל ספר המגיע לידיה של הוצאה לאור עובר קודם כל סינון ע"י לקטורים. מדובר למעשה על חוות...

   המשך קריאה
   כתיבת עבודות סמינריון

   כתיבת עבודות סמינריון מקצועית עבודת סמינריון היא חלק חשוב המהווה את הישורת האחרונה בתואר הראשון. זו למעשה עבודה המסכמת את כל...

   המשך קריאה

   כתיבת עבודה אקדמית

   אם אתם סטודנטים לתואר ראשון, אתם מכירים את הלחץ שישנו לאורך כל הסימסטר ובמיוחד בתקופת המבחנים. פעמים רבות מטלות ניתנות במקביל וישנו קושי לצלוח את כולן. כתיבת עבודה אקדמית ללא ספק דורשת השקעה רבה של זמן ואנרגיה וגם צריכה להיעשות בצורה שיטתית ומסודרת כדי להביא בסופו של דבר לתוצאה טובה. אמנם כתיבת עבודה אקדמית היא יכולת נרכשת המשתפרת עם הזמן ככל שסטודנט מתקדם בתואר, אך כאשר זו עבודה מקיפה כמו סמינריון, סטודנט שכתיבה אינה הצד החזק שלו, עשוי להתקשות בכתיבת עבודה מקיפה ומנוסחת היטב.

   כתיבת עבודה אקדמית: ממה להתחיל?

   בניגוד למבחן אליו יושבים ולומדים בעזרת חומר קיים או מתרגלים ובסופו של דבר צריכים לענות על שאלות קיימות, בעבודה הכל פתוח. כתיבת עבודה אקדמית אינה כוללת רק ניסוח של הטקסט הסופי אלא שלבים רבים קודמים לכך, שלבי תכנון וחשיבה כיצד לבנות את העבודה, כיצד לחלק אותה לפרקים כך שכל היבט או חלק בנושא יקבל את המקום המתאים לו. עניין הקודם לכך הוא בכלל בחירת הנושא שגם היא לא בהכרח פשוטה. אין ספור האפשרויות והעובדה שהכל פתוח ונתון להחלטתו של הסטודנט דווקא מקשה על סטודנטים שמעדיפים לעבוד בצורה מובנית.

   האם מסייע בכתיבה חייב לבוא מהתחום אותו אתם לומדים?

   כתיבת עבודה אקדמית כוללת כאמור שלבים שונים. אם עיקר הקושי שלכם הוא בכתיבה והניסוח, אדם המסייע בכתיבה אינו חייב לבוא דווקא מהתחום אותו אתם לומדים. חשובים יותר כישורי הכתיבה האקדמית שלו, שיוכל לעבד את הטקסט הגולמי הכתוב בצורה לא בהכרח מסודרת לטקסט המנוסח היטב, מחולק לפסקאות כך שיהיה נוח לקריאה תוך הקפדה על כל כללי הכתיבה הנדרשים באקדמיה. אם הקושי הוא בסיכום מאמרים והוצאת העיקר שרלוונטי לעבודה, יש יתרון לכך שהמסייע בכתיבה יבוא מתחום דומה, לפחות מאותה פקולטה, בין אם אלה מדעי החברה, הרוח, מדעים מדוייקים וכו' כדי שתהיה גישה טובה יותר לנושא עצמו.

   ד"ר ספי קופרמן הוא ד"ר לפילוסופיה, עורך ספרותי ועורך טקסטים בפילוסופיה המסייע גם בכתיבת עבודות אקדמיות. ניסיונו הרב באקדמיה מהווה יתרון משמעותי. מוזמנים ליצור קשר.

   סיוע בכתיבת עבודות אקדמיות

   במהלך תואר ראשון צריכים הסטודנטים לעמוד במגוון רחב של מטלות, בין אם אלה תרגילים, מבחנים או עבודות. לעבודות יש חלק חשוב במטלות התואר, במיוחד לעבודה המסכמת, עבודת סמינריון. בניגוד למבחן בו דברים ידועים יותר מראש, וגם אם החומר לא לגמרי מובן הסטודנט יודע פחות או יותר מה מצפה לו ולמה להתכונן, כאשר זו עבודה אקדמית הכל פתוח לגמרי ותלוי בבחירותיו של הסטודנט. עבור סטודנטים רבים דווקא אין ספור האפשרויות והעובדה שמתחילים את המטלה מאפס ללא שאלות מנחות או מבנה ברור מהווה אתגר לא קל. סיוע בכתיבת עבודות אקדמיות יכול לעזור לעשות סדר בדברים, להתארגן בצורה טובה יותר וגם לנסח את העבודה לפי דרישות הכתיבה האקדמית.

   מתי כדאי לקבל סיוע בכתיבת עבודות אקדמיות?

   באופן עקרוני, סטודנט אמור לדעת כיצד לכתוב עבודה אקדמית, מהם הכללים לכתיבה ומהם השלבים לכך. לרוב סטודנטים יעברו קורס באוריינות המלמד כיצד לכתוב עבודה אקדמית. עם זאת, לחץ הזמנים בו אמור הסטודנט לעמוד, המטלות הרבות המתרכזות רובן לסוף הסימסטר מביא לכך שלא תמיד יהיה לו את כל הזמן להקדיש לכל עבודה או מטלה. סיוע בכתיבת עבודות אקדמיות מקל על הסטודנט באופן משמעותי. הסיוע אינו אומר בהכרח כתיבת עבודה ע"י גורם מקצועי באופן מלא. הסיוע יכול לבוא לידי ביטוי בעריכת העבודה כך שתעמוד בדרישות ותהיה מנוסחת היטב, סיכום מאמרים כך שיהיה נוח לעבוד איתם ועוד.

   לקבל סיוע בכתיבת עבודה מאדם המומחה בתחום

   ישנם אנשים פרטיים או חברות המציעים סיוע בכתיבת עבודות אקדמיות. היתרון בבחירת אדם פרטי ולא חברה הוא שאתם יודעים בדיוק מיהו האדם שיסייע לכם ומהם הכישורים שלו וניסיונו בתחום. כשזו חברה לא בהכרח תכירו היטב את הכותב האמון על כתיבת העבודה שלכם. כדאי לבחור אדם שמגיע  מהתחום אותו אתם לומדים, לפחות ברמת הפקולטה: מדעי הרוח, החברה וכו'. כדאי שיהיה לו ניסיון רב שנים באקדמיה כך שידע היטב מהן הדרישות ואיך להביא לכתיבת עבודה ברמה גבוהה.

   ד"ר ספי קופרמן הוא סופר, עורך ספרותי ומגיע מתחום הפילוסופיה בו יש לו שלושה תארים. על סמך ניסיון רב באקדמיה הוא מציע גם סיוע בכתיבת עבודות ברמה הגבוהה ביותר. מוזמנים ליצור קשר.

   סיוע בעבודות אקדמיות

   חייו של סטודנט אינם קלים. הלימודים יצריכו השקעה של זמן רב ועמידה במטלות שונות לאורך הסימסטר ובמיוחד בסופו. לצד זאת, סטודנטים רבים מפרנסים את עצמם וצריכים לשלב עבודה כך שהזמן הפנוי בו הם יכולים להשקיע במטלות הוא מצומצם. לכן, במיוחד כשמדובר על מטלות שיש להשקיע בהן זמן רב כמו עבודות, רבים מחפשים סיוע בעבודות אקדמיות. הסיוע אינו אומר בהכרח כתיבת העבודה מתחילתה ועד סופה ע"י גורם חיצוני אלא יכול לכלול ליווי של תכנון העבודה וכתיבתה, מיקוד של הסטודנט והפיכת התהליך למובנה וברור יותר.

   מה כולל סיוע בעבודות אקדמיות?

   הסיוע הוא אינדיבידואלי לכל סטודנט בהתאם לסוג העבודה, תחום הלימוד ובכלל לפי החלק בעבודה המאתגר עבורו במיוחד. הוא יכול לכלול עזרה בניסוח סופי של העבודה ועריכת הטקסט, תרגום וסיכום מאמרים, עזרה בחיפוש מקורות ועוד. ישנם סטודנטים אשר נעזרים בסיוע לכתיבת העבודה מאפס מתחילתה ועד סופה אך כאמור זוהי אפשרות אחת. הסטודנט ייפגש עם האדם המציע את הסיוע, יחד הם יקבלו החלטה מה יהיה היקף העזרה ובאילו חלקים או משימות, הכל בהתאם להנחיות שישנן לכתיבת העבודה ודרישות הקורס. יתרון משמעותי של סיוע בעבודות אקדמיות הוא ארגון הדברים בצורה טובה יותר ועמידה בלוח זמנים מבלי להתפשר על איכות הכתיבה ורמת העבודה.

   למה לשים לב בבחירת הגורם ממנו תקבלו את הסיוע?

   היום ישנן חברות רבות המציעות סיוע בעבודות אקדמיות, כולל כתיבת העבודה מאפס תמורת תשלום מתאים כמובן. כאשר זו חברה, לא בהכרח תכירו באופן אישי את האדם שיכתוב את העבודה. יהיה קשר כלשהו ביניכם אך לא בהכרח תדעו מיהו בדיוק, מהו הניסיון שלו ומאיזה רקע הוא מגיע. כאשר זהו סיוע בעבודות אקדמיות הניתן ע"י אדם פרטי, אתם תכירו אותו היטב, תוכלו לדעת בדיוק מיהו, מה הניסיון שלו ומאיזה תחום אקדמי הוא מגיע. לכן, ישנו יתרון בבחירת סיוע פרטי על פני סיוע מחברה. מלבד זאת חשוב שתהיה כימיה והבנה ביניכם כדי שהסיוע יהיה אפקטיבי, והסיוע צריך להינתן כמובן על סמך ניסיון רב הן בכתיבה ועריכת טקסטים והן באקדמיה בכלל.

   ד"ר ספי קופרמן הוא סופר, עורך ספרותי ועורך טקסטים בפילוסופיה. הוא בעל ניסיון רב בכתיבת עבודות אקדמיות ובסיוע בכתיבה ויביא לכך שתגישו עבודה ברמה גבוהה ביותר. מוזמנים ליצור קשר.